• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Spotkanie z Klientami Kluczowymi ORLEN Asfalt

28-03-2019  

W dniach 19-20 marca 2019 roku we Wrocławiu odbyła się coroczna konferencja ORLEN Asfalt, podczas której przedstawiciele Spółki podsumowali ostatnie 12 miesięcy współpracy oraz zaprezentowali założenia handlowe na kolejny rok. W spotkaniu wzięło udział około 120 przedstawicieli firm drogowych, z blisko 60 firm krajowych i zagranicznych.


Wysoka frekwencja na tegorocznej konferencji potwierdziła, że dla naszych Klientów taka forma integracji środowiska wykonawców dróg jest wciąż potrzebna. Rangę wydarzeniu nadała także obecność przedstawiciela PKN ORLEN S.A. w osobie Pawła Wysockiego - Dyrektora Wykonawczego ds. Handlu Hurtowego Produktami Rafineryjnymi i jednocześnie pełniącego funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej ORLEN Asfalt Sp. z o.o.

Spotkanie otworzył Prezes Zarządu ORLEN Asfalt Marek Pietrzak, który w otwierającym konferencję przemówieniu przywitał zgromadzonych gości i prelegentów, a także podziękował wszystkim firmom za dotychczasową współpracę.

Panel merytoryczny swoim wystąpieniem rozpoczęła Małgorzata Kowalska – Dyrektor Biura Handlu, prezentując założenia handlowe na nowy sezon sprzedażowy. Natomiast Krzysztof Błażejowski, Dyrektor Biura Badań i Rozwoju, podsumował wykorzystanie asfaltów wysokomodyfikowanych ORBITON HiMA na przykładzie kilku odcinków testowych oraz zrealizowanych inwestycji. Warto wspomnieć, że od 2013 roku produkty te zostały wykorzystane już w ponad 70 realizacjach drogowych nie tylko w Polsce, ale również w Czechach i krajach nadbałtyckich. Omawiane referaty dostarczyły cennej wiedzy na temat najnowszych rozwiązań technicznych służących poprawie stanu sieci drogowej, zwiększaniu trwałości dróg.

Część merytoryczną konferencji wypełniły ponadto wystąpienia przedstawicieli Spółek Grupy ORLEN: ORLEN Paliwa, ORLEN Oil oraz ORLEN Ochrona a na specjalnie zaaranżowanej strefie zostały wyeksponowane materiały reklamowe w tym również katalogi produktów i usług Spółki ORLEN Administracja.

Delegaci zwięźle przedstawili oferty produktowe Spółek, a potrzebę ich zaprezentowania w precyzyjny sposób wyraził Maciej Jankiewicz, Członek Zarządu ORLEN Asfalt: - Na rynku paliwowym, podobnie jak w innych sektorach gospodarki, wyraźnie widać troskę o innowacyjny charakter działalności, który przejawia się kompleksowością rozwiązań produktowych. To spotkanie to także okazja do tego, aby wzmocnić świadomość produktów marki ORLEN oraz zachęcić Państwa do rozszerzenia grona swoich partnerów biznesowych o kolejne Spółki z Grupy ORLEN. Co istotne, oprócz szerokiej gamy produktów i usług, Grupa Kapitałowa ORLEN oferuje również konsumentom wysoką jakość obsługi posprzedażowej opartej na profesjonalnym podejściu do Klientów.

Główna część konferencji zakończyła się wykładem przedstawicieli ORLEN Teamu: Marka Dąbrowskiego i Jacka Czachora. Utytułowani rajdowcy opowiedzieli o początkach swojej kariery i o przygodach, jakie ich spotkały podczas wielokrotnych udziałów w Rajdzie Dakar. Godzina, którą obaj Panowie mieli do dyspozycji, okazała się niewystarczająca, gdyż nasi goście jeszcze kilkadziesiąt minut po zakończeniu konferencji żywo rozmawiali z rajdowcami, zbierali autografy i robili sobie wspólne pamiątkowe zdjęcia.

 

20190325foto_001_m.png20190328foto_002_m.png20190328foto_007_m.png 
 20190328foto_009_m.png20190328foto_013_m.png20190328foto_014_m.png

 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN