• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Asfalt wspiera projektantów dróg

08-06-2022  

Polanica_Orlen-54w.jpgKonferencja RoadVIP, która właśnie zakończyła się w Polanicy Zdroju zgromadziła blisko stu projektantów dróg. Wydarzenie to wspierał ORLEN Asfalt, który zaprezentował nowatorskie i ekologiczne podejście w projektowaniu konstrukcji dróg samorządowych.

Celem konferencji RoadVIP była wymiana doświadczeń w zakresie projektowania dróg w oparciu o najnowsze technologie i materiały stosowane w budownictwie drogowym. 

- Środowisko projektantów ma najszersze możliwości w kreowaniu jakości drogi, ponieważ to na etapie projektu określa się, jakie materiały powinny zostać wykorzystane w danej inwestycji. Poprzez nasz udział w tej konferencji budujemy świadomość zalet asfaltów modyfikowanych lub wysokomodyfikowanych. Sięganie to te technologie to nie tylko oszczędność kosztów oraz budowanie dróg, które posłużą nam przez wiele lat. o także wyraz troski o środowisko i zasoby naturalne  – mówi  Paweł Karlik, Członek Zarządu ORLEN Asfalt.

Istotnym elementem konferencji był udział praktyków, co było okazją do wypracowania wspólnych wniosków przez środowisko projektantów oraz producentów materiałów, starających się sprostać wyzwaniom współczesnego budownictwa. Właśnie takie rozwiązania zaprezentowała zebranym gościom spółka ORLEN Asfalt, której przedstawiciele przedstawili zalety stosowania innowacyjnych asfaltów ze swojej oferty handlowej.

Polanica_Orlen-59w.jpg 

Polanica_Orlen-14w.jpg


 
 
 

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN