• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Asfalt wsparł Mistrzostwa Polski Drogowców

08-03-2019  

080319foto1.jpgORLEN Asfalt po raz kolejny był sponsorem Mistrzostw Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie im. Wojtka Malusi. Organizatorem imprezy była Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa.
 
Jubileuszowa XV edycja zawodów odbyła się 2 marca br. na stoku Szymoszkowa w Zakopanem. Do rywalizacji zgłosiło się 261 zawodników, w tym 17 snowboardzistów w dwóch kategoriach i 244 narciarzy w trzech kategoriach oraz w dwunastu grupach wiekowych. W zawodach ostatecznie wystartowało łącznie 218 zawodników. Wydarzenie przyciągnęło zarówno narciarzy doświadczonych, jak i stawiających pierwsze kroki w tym sporcie.
 
Uroczyste zakończenie zawodów odbyło się w Hotelu Mercure i wzięło w nim udział, wraz z gośćmi i kibicami, ponad 350 osób. Wśród nich nie zabrakło również przedstawicieli Spółki ORLEN Asfalt. Prezes Zarządu Marek Pietrzak oraz Członek Zarządu Maciej Jankiewicz odebrali z rąk Organizatora podziękowania za wsparcie finansowe mistrzostw. Spółka ORLEN Asfalt od wielu lat aktywnie wspiera zawody w narciarstwie alpejskim organizowane przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Drogownictwa, przyczyniając się tym samym do zapewnienia właściwej oprawy eventu.
Wydarzenie miało zdecydowanie charakter sportowo-rekreacyjny, a wspólna zabawa poprzez sportową rywalizację integrowała zespół, pozostając miłym wspomnieniem. Warto również dodać, że w tym roku OIGD obchodzi Jubileusz 25-lecia swojej działalności.

 
IMG_1555.jpg 

 

 
 
 

 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN