• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Asfalt pomocnikiem św. Mikołaja

22-12-2020  

IMG_2731.JPGORLEN Asfalt włączył się w akcję dobroczynną „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja – spełnij marzenia!”. Dzięki zaangażowaniu firmy i jej pracowników, podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie otrzymali upominki na święta.

Projekt „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja – spełnij marzenia!” został zainicjowany przez Fundację ORLEN, a jego celem było m.in. zorganizowanie upominków świątecznych dla podopiecznych wybranego Domu Pomocy Społecznej. 

W ramach tej akcji ORLEN Asfalt przygotował i przekazał ponad 100 paczek, o łącznej wartości ponad 10 000 zł, które trafiły do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie. Wśród upominków znalazły się m.in. pościele, koce, środki pielęgnacyjne, kosmetyki jak również słodycze.

- Święta Bożego Narodzenia nierozerwalnie łączą się z prezentami i obdarowywaniem. To doskonała okazja, aby sprawić radość innym, w tym potrzebującym. Nasi pracownicy, co roku, angażują się w akcje charytatywne. To piękne inicjatywy, integrujące środowisko pracownicze.  W tej sytuacji każdy zyskuje: potrzebujący otrzymują niezbędną pomoc, natomiast pracownicy współpracują w osiągnięciu szczytnego celu - umacniają więzi. Pamiętajmy, że dla pensjonariuszy jest to szczególnie trudny czas ze względu na ograniczenia i izolację związaną z pandemią koronowirusa. Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi spotkań z najbliższymi, ale mam nadzieję, że tym drobnym gestem wnieśliśmy w życie pensjonariuszy placówki w Brwilnie odrobinę radości i uśmiechu. Czyż nie jest tak, że wszyscy kochamy pomagać i czuć się potrzebni?  – powiedział Marek Pietrzak, Prezes Zarządu ORLEN Asfalt. 

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN