• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Asfalt na Półmaratonie Dwóch Mostów

15-09-2021  

W niedzielę 12 września odbył się jubileuszowy 10. Półmaraton Dwóch Mostów. W zawodach wzięło udział 570 zawodników, a wśród nich grupa 30 pracowników Grupy ORLEN. W tym roku sponsorem imprezy biegowej był  ORLEN Asfalt.
 
Po rocznej przerwie spowodowane sytuacją pandemiczną, Półmaraton Dwóch Mostów powrócił na ulice Płocka. Tegoroczna trasa biegu głównego liczyła 21,0975 km. W jej ramach został również zorganizowany mniejszy bieg, tzw. towarzyszący o długości około 11 km. Trasa Półmaratonu nie należy do najłatwiejszych, a cała trudność polega na licznych podbiegach i różnych rodzajach nawierzchni trasy. Tradycyjnie bieg rozpoczął się i kończył na Rynku Starego miasta. 

W poprzednich edycjach wydarzenie regularnie wspierała Grupa  ORLEN. Nie inaczej było w tym roku.  Sponsorem Półmaratonu Dwóch Mostów, najstarszej i najbardziej popularnej imprezy biegowej w Płocku, był  ORLEN Asfalt. Działanie to doskonale  wpisuje się w założenia współpracy ze społecznością  lokalną  oraz sponsoring społeczny spółki. 

vlcsnap-2021-09-15-11h14m42s452.jpg 
Fot. Urząd Miasta Płocka

Polmaraton2021 (16 of 96).JPG
Fot. Urząd Miasta Płocka.​
 
  

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN