• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Kolejna edycja wolontariatu pracowników ORLEN Asfalt

01-10-2019  

IMG043.JPG
Spółka ORLEN Asfalt od kilku lat aktywnie realizuje działania związane z Wolontariatem Pracowniczym. Mają one na celu pomoc  lokalnym organizacjom: placówkom edukacyjnym czy opiekuńczo-wychowawczym.

W programie wolontariatu pracowniczego najważniejsze jest osobiste zaangażowanie wolontariuszy oraz autentyczna chęć niesienia pomocy potrzebującym. Działania przyświecające tym celom na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń Spółki ORLEN Asfalt.

W tym roku to sami pracownicy wskazali beneficjenta akcji wolontariatu. Dzięki zaangażowaniu pracowników ORLEN Asfalt udało się odświeżyć reprezentacyjną salę w lokalnej bibliotece im. Wandy Chotomskiej w Płocku. CHOTOMEK jest biblioteką z księgozbiorem przeznaczonym głównie dla dzieci i młodzieży i jednocześnie doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu. Organizowane są tutaj liczne konkursy, spotkania z bajką, zajęcia tematyczne dla różnych grup wiekowych, a także wykłady dla rodziców poświęcone tematyce wychowania dzieci.

Dodatkowo pracownicy zakupili przybory plastyczne oraz lektury szkolne, które wzbogacą księgozbiór placówki. Akcja dobroczynna została zrealizowana w ramach Programu Wolontariatu Pracowniczego prowadzonego przez Fundację ORLEN.

Efekty pracy wolontariuszy  ORLEN Asfalt będzie można zobaczyć na własne oczy już podczas V Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek, która odbędzie się 5 października b.r. pod hasłem Znajdźmy wspólny język!

DSC04404.JPG 

woloentariat.JPG

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN