• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Jak budować trwałe drogi na lata? ORLEN Asfalt prelegentem na seminariach technicznych

02-09-2020  

DSC_0134.JPGW sierpniu przedstawiciele ORLEN Asfalt wzięli udział w wydarzeniach z cyklu „Seminaria Warsztatowe – Drogi Publiczne” w Toruniu i Wrocławiu. 

Seminaria Warsztatowe to cykl szkoleń skierowanych do kadry zarządzającej inwestycjami miast, gmin i powiatów. W ramach spotkań porównane były efektywności wybranych technologii i ich kosztorysy, a także przedstawione zostały innowacyjne rozwiązania dla dróg lokalnych. Omówione zostały zadania zarządcy, jak utrzymywanie nawierzchni dróg, chodników, drogowych obiektów inżynierskich, urządzeń zabezpieczających ruch i innych urządzeń. Dodatkowo przedstawiono kwestie z zakresu wyznaczania ciągów pieszych i pieszo-rowerowych, wyboru nawierzchni drogowych oraz chodnikowych, a także ich utrzymania. 


Tematyka spotkań była ściśle związana z działalnością ORLEN Asfalt, w związku z tym zarówno w Toruniu, jak i we Wrocławiu nie zabrakło przedstawicieli naszej firmy, którzy podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z uczestnikami seminariów. Prelegenci zgłębili temat budowy trwałych dróg na lata, a także nowoczesnych technologii utrzymania dróg samorządowych. Słuchacze mieli możliwość, w specjalnie wydzielonej strefie, wymienić opinie z naszymi przedstawicielami oraz otrzymać naszą najnowszą publikację – Mieszanki i Nawierzchnie z ORBITON HiMA.
 IMG_2709.JPG
W spotkaniach  brało udział ok. 70 osób, odbyły się one zgodnie z wytycznymi Głównej Inspekcji Sanitarnej oraz Ministerstwa Zdrowia. Organizatorzy zastosowali szereg działań, mających na celu minimalizację ryzyka i ograniczenie kontaktu z tzw. powierzchniami ogólnodostępnymi. W trakcie Seminarium do dyspozycji gości dostępne były ochronne maseczki, rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji.

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN