• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Maciej Jankiewicz
Danuta Dobrzeniecka (8) www.jpg
Maciej Jankiewicz

Członek Zarządu

Pan Maciej Jankiewicz jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ponadto ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Rozwoju Regionalnego w Falentach oraz studia podyplomowe w języku angielskim „Projekty deweloperskie i inwestycyjne” na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Do czasu powołania na funkcję Członka Zarządu w ORLEN Asfalt od 2016 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. Za jego kadencji nastąpił rozwój spółki w zakresie nowych inwestycji oraz efektywnego wykorzystania majątku.

Pan Maciej Jankiewicz posiada wiedzę z zakresu zarządzania, w tym prawa i ekonomii, zarówno praktyczną jak i teoretyczną, czego potwierdzeniem jest m.in. uprawnienie do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa oraz uzyskane licencje Ministerstwa Infrastruktury w zakresie zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

« powrót

 
 

Marki Grupy ORLEN