• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Nagrody i wyróżnienia
m-2910-OA.jpgOrzeł „Wprost” 2019 Województwa Mazowieckiego za rekordową sprzedaż asfaltów w roku 2018

Orzeł „Wprost” to prestiżowa nagroda, przyznawana przez tygodnik „Wprost” z rekomendacji Bisnode i KOWR. Wyróżnienie przyznawane jest bezpłatnie firmom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój regionalnej i krajowej gospodarki i na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich czynach, ale przede wszystkim w codziennych działaniach, tworząc kształt dzisiejszej Polski. ​

m-2910-OA.jpgNagroda Specjalna oraz Medal za aranżację stoiska na Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego
Autostrada-Polska 2019

.

m-2910-OA.jpgZłoty Medal Targów Autostrada-Polska 2018 za aranżację stoiska

Stoisko ORLEN Asfalt na XXIV Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego zostało nagrodzone medalem za nowoczesność prezentacji i styl wystąpienia targowego.

m-2910-OA.jpgZłoty Medal Targów Autostrada-Polska 2017 za aranżację stoiska

Stoisko ORLEN Asfalt na XXIII Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego zostało nagrodzone medalem za nowoczesność prezentacji i styl wystąpienia targowego.;

m-2910-OA.jpgZłoty Medal Targów Autostrada-Polska 2016 za aranżację stoiska

Stoisko ORLEN Asfalt na XXII Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego zostało nagrodzone medalem za oryginalny i nowatorski sposób prezentacji firmy. 

m-2910-OA.jpgLIDER INNOWACJI w konkursie Diamenty Polskiej Infrastruktury

Spółka ORLEN Asfalt została wyróżniona tytułem LIDER INNOWACJI w konkursie Diamenty Polskiej Infrastruktury zorganizowanym przez  Executive Club. 

m-2910-OA.jpgLaureat konkursu Innowacja Roku 2015

Asfalty wysokomodyfikowane ORBITON HiMA zostały laureatem konkursu Innowacja Roku 2015.. Medal na targach AUTOSTRADA- POLSKA 2015

Stoisko ORLEN Asfalt na XXI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego zostało nagrodzone medalem za oryginalny i nowatorski sposób prezentacji firmy. Złoty medal na targach Autostrada-Polska 2014

Asfalty ORBIOTN HiMA zostały uhonorowane złotym medalem targów AUTOSTRADA-POLSKA 2014. 

Wyróżnienie na VIDICAL 2014

Kalendarz ORLEN Asfalt został wyróżniony w prestiżowym Międzynarodowym Konkursie Reklamy VIDICAL 2014. Głównym jego celem jest promowanie prac, które można uznać za dzieło sztuki oraz zachęcanie wydawców do wykorzystywania kalendarzy i kart świątecznych jako medium do prezentacji twórczości nie tylko artystów znanych i uznanych, ale i debiutantów. 

Najwyższa Jakość Quality International 2013 

Kapituła Programu Najwyższa Jakość QI 2013, realizowanego pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiego Forum ISO 9000 doceniła i nagrodziła ORLEN Asfalt za starania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach swojej działalności.

ORLEN Asfalt uhonorowany za promocję
jakości w budownictwie

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. przyznało Spółce ORLEN Asfalt nagrodę za promocję jakości w budownictwie drogowym.

Certyfikat wiarygodności biznesowej

Certyfikat wiarygodności biznesowej przyznawany jest na podstawie danych finansowych z 2011 roku. D&B Poland, wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza, honoruje firmy wiarygodne biznesowo. Do grona nagrodzonych należą firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej przez D&B Poland.

Dyplom z Targów z Rumunii

Spółce ORLEN Asfalt został przyznany dyplom za najlepsze stoisko na targach Expo Trafic 2012, odbywających się w Bukareszcie w dniach 28-29.06.2012.

Wyróżnienie Targów Kielce

Stoisko spółki ORLEN Asfalt wystawione na XVIII Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska 2012 zostało uhonorowane wyróżnieniem za nowoczesny i elegancki sposób aranżacji.

Asfalty ze złotym godłem

Modyfikowane polimerami asfalty ORBITON spółki ORLEN Asfalt zdobyły Złote Godło QI w tegorocznej edycji Programu QI 2011 realizowanego pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000.
Starania ORLEN Asfalt w zakresie wdrażania i promowania idei jakości we wszystkich aspektach działalności firmy zdobyły najwyższe uznanie kapituły konkursowej.

Medal Targów Autostrada-Polska

ORLEN Asfalt podczas XVII edycji targów AUTOSTRADA-POLSKA został uhonorowany Medalem Targów za „Poradnik Asfaltowy 2011” - cykliczne wydawnictwo Spółki. Przyznany Spółce Medal XVII Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego osobiście odebrał Krzysztof Suszek – Prezes Zarządu ORLEN Asfalt - podczas uroczystej gali wręczenia nagród i wyróżnień dla wystawców.

STATUETKA "WYSOKI POZIOM" 

Spółka ORLEN Asfalt podczas targów AUTOSTRADA-POLSKA 2010 została uhonorowana przez „Magazyn Autostrady” oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP za szczególne osiągnięcia i produkty. Asfalty modyfikowane ORBITON wyróżniono statuetką „Wysoki Poziom” w kategorii „Sprawdzony Produkt”. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 11 maja 2010 r. podczas uroczystego otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, statuetkę osobiście odebrał Pan Krzysztof Suszek – Prezes Spółki ORLEN Asfalt.

ORZEŁ POLSKIEGO BUDOWNICTWA

Organizowany przez Zarząd i Radę Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza konkurs „Orzeł Polskiego Budownictwa” dał firmie III miejsce w kategorii Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa. Konkurs ogłoszony pod patronatem Ministra Gospodarki Andrzeja Aumillera skierowany był do o firm budowlanych, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne.

ZŁOTY MEDAL TARGÓW WYNALAZCZYCH

W 2008 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pani prof. Barbara Kudrycka uhonorowała Orlen Asfalt nagrodą za projekt pod nazwą „Sposób wytwarzania asfaltów drogowych BITREX”.

BUDOWLANA FIRMA ROKU 2006

W 2006 r. firma odebrała wyróżnienie przyznane przez Redakcję i Radę programową miesięcznika Builder za Budowlaną Firmę Roku w kategorii producent materiałów budowlanych. Nagroda przyznawana jest firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku oraz menedżerom tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe.

WYRÓŻNIENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY

Spółka Orlen Asfalt aktywnie uczestniczy w targach branżowych. Podczas III Międzynarodowych Targów Infrastruktura została wyróżniona przez Ministra Infrastruktury Krzysztofa Opawskiego nagrodą za ofertę targową w kategorii materiały do budowy i utrzymania dróg.

MEDAL TARGÓW AUTOSTRADA POLSKA

Kolejnym wyróżnieniem targowym uhonorowany został produkt firmy – asfalty modyfikowane ORBITON. Złoty Medal XI Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska został przyznany firmie w maju 2005 r.

BUDOWLANA FIRMA ROKU 2005

W 2005 r. firma odebrała wyróżnienie przyznane przez Redakcję i Radę programową miesięcznika Kalejdoskop Budowlany za Budowlaną Firmę Roku w kategorii producent materiałów budowlanych. Nagroda przyznawana jest firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku oraz menedżerom tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe.

EUROPRODUKT

W 2004 r. Orlen Asfalt nagrodzony został w konkursie na Europrodukt organizowanym pod patronatem Ministra Gospodarki i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wyróżnienie firma otrzymała za asfalty modyfikowane elastomerem ORBITON. Celem konkursu jest wspieranie polskiego eksportu i budowanie trwałego prestiżu krajowych przedsiębiorstw na rynku europejskim.

   
 
 

Marki Grupy ORLEN