• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2006 dla Spółki ORLEN Asfalt

19-01-2007  

​18 stycznia br. o godz. 17.00 odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień „Budowlana Firma Roku” i „Laury Buildera” oraz statuetek „Polski Herkules”. Ceremonia miała miejsce w siedzibie Business Centre Club w Warszawie. Honorowym gościem uroczystości był Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa.

Spółka ORLEN Asfalt znalazła się w zaszczytnym gronie 18 laureatów i po raz drugi otrzymała wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2006.

Piotr Heinrich Prezes Zarządu ORLEN Asfalt otrzymał również wyróżnienie specjalne za skuteczne zarządzanie firmą.

W imieniu Prezesa Zarządu nagrody odebrała Małgorzata Mioduska Dyrektor Biura Zarządu ORLEN Asfalt.

BUDOWLANA FIRMA ROKU - jest wyróżnieniem przyznawanym przez Redakcję i Radę Programową miesięcznika „Builder” producentom, firmom wykonawczym, generalnym wykonawcom inwestycji oraz organizacjom i stowarzyszeniom budowlanym za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym. Wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU jest jednocześnie nominacją do statuetki POLSKI HERKULES, która po raz pierwszy została przyznana w 2004 roku. W ramach wyróżnienia przyznawane są także wyróżnienia specjalne - szefom firm i organizacji - za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe oraz szefom marketingu - za strategię marketingową.
 

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN