• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Targi AUTOSTRADA-POLSKA to już dla Nas tradycja

19-05-2010  Aktualności

​Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA wpisały się już na stałe w kalendarz wydarzeń Spółki ORLEN Asfalt.
Kieleckie targi AUTOSTRADA-POLSKA są największą imprezą targową sektora drogownictwa w Polsce i jedną z największych w Europie. Co roku na targach AUTOSTRADA-POLSKA swoją ofertę przedstawiają największe firmy związane z budownictwem drogowym, inżynierią ruchu oraz bezpieczeństwem drogowym.

W tegorocznej edycji targów ponad 700 firm zaprezentowało swoje oferty między innymi z Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Danii, Ukrainy, Irlandii, Czech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Słowacji, Luksemburga, Turcji, Grecji, Szwecji, Węgier, Korei i Polski. O renomie targów świadczy obecność prezentujących się w Targach Kielce firm – swoje produkty zaprezentowały wszystkie znaczące światowe marki, koncerny, stowarzyszenia oraz organizacje.

W majowych targach aktywnie uczestniczyła również spółka ORLEN Asfalt, która prezentowała aktualną ofertę wyrobów asfaltowych (stosowanych w drogownictwie do budowy nawierzchni asfaltowych) produkowanych w centrach produkcyjnych zlokalizowanych w Płocku oraz Trzebini.
Menedżerowie Biura Handlu chętnie odpowiadali na liczne pytania zwiedzających oraz osób zainteresowanych produktami ORLEN Asfalt. Z kolei pracownicy Działu Technologii, Badań i Rozwoju prezentowali usystematyzowany zbiór wiedzy na temat lepiszczy asfaltowych aktualnie dostępnych w Polsce oraz informacje na temat ich efektywnego wykorzystania w praktyce.

Spółka ORLEN Asfalt zaprezentowała stoisko targowe wspólne dla całej Grupy Kapitałowej ORLEN, którego wygląd jak i charakter w głównej mierze promowały zarówno ORLEN Asfalt jak i GK ORLEN.

Warto podkreślić, że targi są również idealnym miejscem na poznanie oczekiwań klientów oraz uzyskanie opinii o produktach firmy. Moc targów polega na ich interaktywności w związku z czym stanowią okazję do dialogu i wymiany opinii.
Bezpośredni kontakt z kontrahentami to podstawa dzisiejszego biznesu o której pamięta ORLEN Asfalt.

źródło: www.targikielce.pl

stoisko_1.jpg
 

stoisko_2.jpg
 
 stoisko_3.jpg
 
ORLEN Asfalt na Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA (fot. z archiwum ORLEN Asfalt)

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN