• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Pracownicy ORLEN Asfalt zaangażowali się w wolontariat

19-07-2022  

IMG_3599_1907.png
Malowanie pokoi, mycie okien, sprzątanie ogródka – tak pracownicy ORLEN Asfalt pomogli w codziennych obowiązkach Pani Alicji, opiekującej się trójką dzieci z niepełnosprawnością. Akcja odbyła się w ramach Programu Wolontariatu Pracowniczego w Grupie ORLEN. Co roku pracownicy ORLEN Asfalt podejmują inicjatywę, której celem jest wsparcie instytucji lub osób potrzebujących pomocy. Tym razem z ich wsparcia skorzystała Pani Alicja, która jest mamą zastępczą trzech dzieci z niepełnosprawnością. Nasi wolontariusze odmalowali dzieciom trzy pokoje, w ogrodzie wypielili warzywniak, skosili trawę, czy zabezpieczyli drewno zebrane na okres zimowy.

- Coroczna akcja wolontariatu to już stały element naszej kultury. Czerpiemy z tego olbrzymią satysfakcję, a pracownicy mają okazję do realizacji wspólnych przedsięwzięć, wykraczających poza codzienne obowiązki. Takie inicjatywy naszych pracowników są zawsze bardzo integrujące i wzmacniające zespół, a przy okazji możemy zrobić dobry uczynek – mówi Członek Zarządu ORLEN Asfalt Paweł Karlik.

W poprzednich latach pracownicy ORLEN Asfalt wspierali płockie schronisko dla psów, malowali pokoje w Domu Samotnej Matki oraz pomieszczenia w bibliotece im. Wandy Chotomskiej, czy podejmowali się prac ogrodniczych wokół budynku ośrodka opiekuńczo-wychowawczego na ulicy Południowej w Płocku.

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN