• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Asfalt zaprasza na seminarium „Dobre praktyki przy budowie dróg”

24-08-2012  Aktualności

​Płocka spółka asfaltowa wraz z wydawnictwem Inframedia ma zaszczyt zaprosić na seminarium „Dobre praktyki przy budowie dróg”, które odbędzie się 26 września br. w auli Urzędu Miejskiego w Płocku, Stary Rynek 1. Seminarium otworzy Prezydent Płocka Pan Andrzej Nowakowski.

Dla ORLEN Asfalt kluczową formą zaangażowania jest budowanie trwałych relacji ze środowiskiem branżowym. Ten cel staramy się realizować poprzez aktywny udział w seminariach oraz konferencjach branżowych - zrzeszających środowisko drogowe. W seminarium „Dobre praktyki przy budowie dróg” głos zabierze m.in. dr inż. Krzysztof Błażejowski autor wielu publikacji z dziedziny lepiszczy asfaltowych i nawierzchni asfaltowych, pełniący w ORLEN Asfalt funkcję Dyrektora ds. Technologii Badań i Rozwoju.

Podczas seminarium poruszone zostaną tematy związane z całym procesem inwestycyjnym. Zaproszeni prelegenci rozpoczną sesję od pokazania wzorcowych specyfikacji technicznych poprzez dobór odpowiednich materiałów do podbudowy i mieszanek mineralno-asfaltowych w świetle nowych przepisów technicznych, innowacyjne technologie związane z oczyszczeniem i odwodnieniem dróg. Szczególne miejsce zajmie omówienie przyczyn powstawania spękań w nawierzchniach i metod, jak się przed nimi ustrzec. Odbiorcami seminarium są zarządcy dróg, firmy wykonawcze i projektanci.

Po zakończeniu wykładów eksperci z branży drogowej będą mieli niepowtarzalną okazję zwiedzenia Zakładu Produkcyjnego ORLEN Asfalt, znajdującego się na terenie PKN ORLEN.


Szczegółowy program, warunki uczestnictwa i kartę uczestnictwa można jest pod linkiem: Seminarium - Plan wydarzenia.pdfSeminarium - Plan wydarzenia.pdf

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN