• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Asfalt z wyróżnieniem za najlepsze wystąpienie targowe

13-05-2022  

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią oraz pod nową nazwą Nowa Infrastruktura, targi budownictwa drogowego ponownie ściągnęły do Kielc firmy i przedstawicieli branży. Wyróżnienie za najlepsze wystąpienie targowe otrzymała spółka ORLEN Asfalt – wiodący dostawca asfaltów na rynku polskim.
 
Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura to kompleksowe spotkanie branżowe z bogatym programem merytorycznym. Dla wystawców i odwiedzających była to okazja do odbycia wielu rozmów i spotkań ze specjalistami z branży, przedstawicielami najważniejszych firm budowlanych oraz zarządcami infrastruktury. Dlatego też na targach nie mogło zabraknąć ORLEN Asfalt – wiodącego w Polsce i Europie Środkowo-wschodniej dostawcy asfaltów, wykorzystywanych do budowy nawierzchni drogowych. Za swoją kompleksowo przygotowane stoisko organizatorzy przyznali spółce nagrodę TOP Design w kategorii Najlepsze Wystąpienie Targowe. 

IMG_3479.JPG 
 
- Dla ORLEN Asfalt targi Nowa Infrastruktura od zawsze były jednym z najważniejszych wydarzeń w roku. Jest to przede wszystkim okazja do spotkań z naszymi klientami, dlatego chcieliśmy stworzyć przestrzeń, na której nasi goście będą się czuć komfortowo. Naszym celem było także wysłanie na rynek jasnego sygnału, że mimo niezwykle dynamicznej i trudnej sytuacji na rynku budownictwa drogowego, asfaltów w Polsce nie zabraknie, a ORLEN Asfalt to niezmiennie stabilny partner biznesowy. Cieszę się, że na przestrzeni tych dwóch dni mogliśmy odbyć szereg ważnych rozmów o aktualnej sytuacji na rynku z naszymi gośćmi – powiedział Paweł Wachnik, Prezes ORLEN Asfalt.

IMG_3458.jpg 
 
Podczas targów nie zabrakło prezentacji innowacyjnych produktów, nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych oraz pokazów dynamicznych na specjalnym terenie demonstracyjnym.

W programie tegorocznych targów Nowa Infrastruktura znalazło się także wiele branżowych konferencji i wykładów, podczas których omówione zostały m.in. wyzwania i szanse przed jakimi stoi branża budowlana.

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN