• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Konkurs plastyczny Bezpieczne Wakacje rozstrzygnięty

15-09-2015  

W piątek 11 września siedziba Spółki ORLEN Asfalt zamieniła się w radosny i kolorowy świat dzieci, a wszystko to za sprawą rozstrzyganego w tym dniu konkursu „Bezpieczne Wakacje”.

IMG_5481.JPG
Dzieci uczestniczące w konkursie wykazały się ogromną inwencją twórczą, zarówno jeśli chodzi o interpretację tematu, jak i różnorodność technik plastycznych - od kredki, akwareli poprzez wyklejane papierem, plasteliną czy zdobienia bibułą.  Kapituła konkursowa, której przewodniczył prezes Spółki Krzysztof Suszek miała niełatwe zadanie, nadesłane prace były wyjątkowe i nie raz zaskakiwały swoją  oryginalnością. Po długich dyskusjach w końcu wyłoniono zwycięzców. 

Na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów przybyli wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie. Dla milusińskich była to niebywała okazja zobaczenia miejsc pracy swoich rodziców. Na dzieci czekały nie tylko nagrody, słodycze i szampan, ale także „otwarte drzwi” członków Zarządu. Dzieci miały możliwość zasiadania w fotelu Prezesa i zwiedzenia naszych wszystkich pomieszczeń. Nie obyło się bez zabawnych sytuacji i odpowiedzi na trudne pytania. Jeden z naszych milusińskich zapytał „Czy pani Prezes to żona pana Prezesa”?

Dla nas wszystkich był to dzień pełen wrażeń i emocji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i raz jeszcze gratulujemy młodym artystom! 

Nagodzeni: 

1. Kategoria  dzieci w wieku do 5 lat
I miejsce – Adam Potyra, lat 5 
II miejsce – Julian Jabłoński, lat 2
III miejsce – Paweł Wiśniewski , lat 3

2.Kategoria dzieci w wieku 6-8 lat
I miejsce – Natalia Kraśniewska, lat 7
II miejsce – Julia Kuźniewska, lat 7
III miejsce – Marcel Andruszkiewicz, lat 7

3.Kategoria dzieci w wieku 9-15 lat
I miejsce – Agata Bodera, lat 9
II miejsce – Oliwia Mioduska, lat 9

Nagroda Specjalna za technikę wykonania pracy: Piotr Wiśniewski, lat 7.


IMG_5658.JPG 
 
 

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN