• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje”

06-08-2015  

ORLEN Asfalt pragnie zaprosić wszystkie dzieci do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Bezpieczne wakacje”.  Konkurs adresowany jest do dzieci pracowników ORLEN Asfalt w wieku do 15 lat.

Zadaniem uczestników konkursu będzie samodzielne przygotowanie dowolną techniką prac plastycznych ilustrujących poniższą tematykę:
- bezpieczne wakacje z moją rodziną, 
- bezpieczny pobyt na kolonii, obozie, wakacjach,
- bezpieczny pobyt w górach, nad morzem i w lesie,
- bezpieczna podróż.

Z nadesłanych propozycji Kapituła Konkursowa dokona wyboru najlepszych prac. Zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody, a wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają drobne upominki. Wyniki konkursu plastycznego zostaną ogłoszone w terminie 04.09.15.

Celem konkursu jest popularyzowanie postaw zapewniających bezpieczeństwo podczas wypoczynku oraz kształtowanie umiejętności wyboru właściwych zachowań.

Warunkiem zakwalifikowania się do konkursu jest dostarczenie – wraz z pracą plastyczną – prawidłowo wypełnionej metryki. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu​.

Na prace plastyczne czekamy do 28 sierpnia 2015 r., które należy przesłać na adres ORLEN Asfalt Sp. z o.o. – Biuro Zarządu ul. Łukasiewicza 39, 09 – 400 Płock z dopiskiem „Konkurs plastyczny – Bezpieczne wakacje” lub osobiście – Płock, ul. Łukasiewicza 39, budynek CUK/ORLEN Asfalt, III piętro, pokój nr A16/A17.

Liczymy na wyobraźnie i kreatywność najmłodszych!
12840564-Summer-holidays-Happy-family-for-your-design-Stock-Vector-family-beach-cartoon.jpg
Powodzenia!

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN