• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Grupa Kapitałowa ORLEN na Międzynarodowych Targach Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej

26-06-2019  

11-13 czerwca w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod patronatem honorowym prezydenta RP Andrzeja Dudy odbyła się I edycja Międzynarodowych Targów Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej.


Współorganizatorem wydarzenia było m.in. Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.
GK ORLEN reprezentowały spółki: PKN ORLEN S.A., ORLEN Paliwa, ORLEN Oil, ORLEN Asfalt i ANWIL S.A. Dodatkowo przygotowane zostało stoisko informacyjne, gdzie handlowcy oferowali flagowe produkty i usługi obszarów, które reprezentowali.

Targi Pomocy Humanitarnej  to pierwsza w Europie Środkowo-Wschodniej inicjatywa, pozwalająca na zaprezentowanie oferty, która może być wykorzystana w działaniach humanitarnych i rozwojowych.
Dla polskich firm to szansa na wejście na globalny rynek dostaw na rzecz pomocy humanitarnej wart 18 mld USD w skali roku. Do tej pory cyklicznie tego typu wydarzenia odbywały się w Nowym Jorku, Dubaju i Brukseli.

Podczas targów odbyło się również Forum Zamówień Publicznych, na którym przedstawiciele organizacji i instytucji międzynarodowych przedstawiali systemy i mechanizmy przetargów organizowanych na potrzeby działań humanitarnych i rozwojowych. Warsaw Humanitarian Expo umożliwiło również nawiązanie współpracy między polskimi przedsiębiorstwami, a polskimi NGO’s aktywnymi w tym sektorze.

 

20190626DSC_7301-s.jpg20190626DSC_7309-s.jpg 
 
 
 
 

 

« powrót

 
 
 
 

Marki Grupy ORLEN