• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Targi Autostrada-Polska 2018 za nami!

18-05-2018  

​W dniach 8-10 maja Spółka ORLEN Asfalt wzięła udział w najważniejszych międzynarodowych targach budowlanych Autostrada-Polska.
ORLEN Asfalt uczestniczył w dwudziestej czwartej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska, które odbyły się w dniach 8-10 maja w kieleckim Centrum Targowym.
Autostrada-Polska są to coroczne targi, które najbardziej kompleksowo zajmują się przeglądem najnowszych osiągnięć branży budownictwa drogowego. Oprócz szerokiej gamy maszyn do budowy i utrzymania dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, na stoiskach ekspozycyjnych pojawiły się również nowości technologiczne.
Obok wiodących polskich przedsiębiorstw w Kielcach swoją ofertę zaprezentowali uznani w Polsce i Europie producenci i dystrybutorzy światowych marek. Obecni byli wystawcy m.in. z Niemiec, Włoch, Szwecji, Francji, Czech, Finlandii, Słowacji, a także reprezentacja firm ze Wschodu – z Białorusi, Ukrainy i Litwy. Wśród wystawców nie zabrakło także naszej firmy, a indywidulanie zaprojektowane przez nas stoisko zostało nagrodzone przez kapitułę konkursową Medalem za aranżację i wykonanie.
Wystawie towarzyszyły również konferencje specjalistyczne, w ramach których odbyły się takie wykłady jak, "Infrastruktura drogowo-kolejowa. Przeszłość, Teraźniejszość, Przyszłość”, „Nowoczesna diagnostyka i naprawy nawierzchni drogowych”, „Bezpieczeństwo techniczne maszyn budowlanych i pojazdów”.
Dla ORLEN Asfalt tegoroczne targi były przede wszystkim idealną okazją do zaprezentowania aktualnej oferty produktowej oraz do indywidualnych spotkań z kontrahentami, których Spółka mogła gościć na swoim stoisku. Łącznie odwiedziło nas około 400 gości, co tylko potwierdza niesłabnącą popularność marki ORLEN Asfalt wśród przedstawicieli branży drogowej.
Ponadto, tradycyjnie podczas targów swoją premierę miała kolejna edycja publikacji technicznej zatytułowanej Poradnik Asfaltowy, opracowywanej cyklicznie przez Dział Badań i Rozwoju ORLEN Asfalt. Książka stanowi kompendium wiedzy na temat lepiszczy asfaltowych, ich efektywnego wykorzystania w praktyce oraz prac badawczych prowadzonych w  Spółce. Pozycja ta wydawana jest nieprzerwanie od 2007 roku. Poradnik jest bezpłatnym informatorem dla klientów Spółki i stanowi również ciekawą propozycję dla każdego, kto chciałby poznać aktualną ofertę lepiszczy asfaltowych na polskim rynku oraz ich właściwości i aktualny stan normalizacji.

Targom Autostrada–Polska towarzyszyły Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD oraz Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN