• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Premiera Poradnika Asfaltowego 2018!

25-04-2018  

W dniach 8-10 maja w Kielcach Spółka ORLEN Asfalt weźmie udział w największych targach branżowych w Polsce - Autostrada-Polska. Podczas nich premierę będzie miał Poradnik Asfaltowy 2018!

Podczas targów Autostrada-Polska na naszym stoisku wystawowym z satysfakcją przekażemy w Państwa ręce już szóste polskie wydanie Poradnika Asfaltowego – unikatowej publikacji stanowiącej usystematyzowany zbiór wiedzy na temat lepiszczy asfaltowych oraz informacji na temat ich efektywnego wykorzystywania w praktyce. Od 2013 r. Poradnik wydawany jest także w innych językach – angielskim, rosyjskim i rumuńskim.

„Poradnik Asfaltowy” jest jednym z narzędzi komunikacyjnych Spółki ORLEN Asfalt, skierowanym do Klientów firmy oraz wszystkich osób zainteresowanych zastosowaniami asfaltowych lepiszczy drogowych do budowy dróg. Ze względu na merytoryczną zawartość Poradnika i sposób w jaki został napisany, stanowi on ciekawą propozycję dla każdego, kto chciałby poznać aktualną ofertę lepiszczy asfaltowych na polskim rynku oraz ich właściwości i aktualny stan normalizacji.

Tegoroczna edycja publikacji została podzielona na trzy części. Część I „Asfalty i ich właściwości” to opis lepiszczy asfaltowych: ich natury chemicznej, przeznaczenia do konkretnych zastosowań drogowych, a także zbiór informacji o właściwościach podstawowych zgodnych z normami PN-EN oraz właściwościach użytkowych zbadanych według standardów amerykańskich. Część II „Asfalty w mieszankach mineralno-asfaltowych” zawiera szereg ważnych informacji związanych z technologią stosowania asfaltów w mieszankach mineralno-asfaltowych. W tej części omówiono również wyniki kilku prac badawczych prowadzonych przez ORLEN Asfalt, które mogą być przydatne w poszerzaniu wiedzy drogowej oraz w pracach laboratoryjnych. Część III „Informacje techniczne” jest odpowiedzią na liczne pytania związane z aktualnym stanem normalizacji, prawidłową interpretacją wyników otrzymanych z laboratorium oraz szeroko rozumianym HSSE (zdrowie, bezpieczeństwo, ochrona, środowisko) przy pracy z asfaltami. Biorąc pod uwagę fakt, iż na polskim rynku wydawniczym jest niewiele pozycji dotyczących lepiszczy asfaltowych oraz ich efektywnego zastosowania w praktyce, jesteśmy dumni mogąc podzielić się z Państwem tak cennym zbiorem informacji.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, a także zachęcamy do pobrania bezpłatnego zaproszenia do wejścia na teren targów, przygotowanego przez organizatora. Zaproszenie można pobrać pod linkiem: Zaproszenie Targi Autostrada-Polska 2018. 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN