• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Poradnik Asfaltowy 2018 dostępny przez Internet!

10-07-2018  

W maju swoją premierę na targach Autostrada-Polska miała nasza publikacja Poradnik Asfaltowy 2018. Można ją bezpłatnie zamówić lub pobrać na stronie www.poradnikasfaltowy.pl.

Poradnik Asfaltowy to publikacja opracowywana cyklicznie przez Dział Badań i Rozwoju ORLEN Asfalt. Książka stanowi kompendium wiedzy na temat lepiszczy asfaltowych, ich efektywnego wykorzystania w praktyce oraz prac badawczych prowadzonych w  Spółce, a wydawana jest nieprzerwanie od 2007 roku. Poradnik jest bezpłatnym informatorem dla klientów Spółki i stanowi również ciekawą propozycję dla każdego, kto chciałby poznać aktualną ofertę lepiszczy asfaltowych na polskim rynku oraz ich właściwości i aktualny stan normalizacji.

Tradycyjnie Poradnik miał swoją premierę na targach Autostrada-Polska, jednak ci, którzy nie mieli jeszcze możliwości zdobycia swojego egzemplarza, mogą go bezpłatnie zamówić lub pobrać w wersji elektronicznej. Wystarczy wejść na stronę www.poradnikasfaltowy.pl i wypełnić zamieszczony tam formularz. Wysyłka zostanie zrealizowana w przeciągu kilku dni.

Serdecznie zachęcamy!

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN