• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Konkurs plastyczny „Drogi i samochody przyszłości - Moja wymarzona podróż

28-07-2017  


konkurs belka.jpg

Zarząd Spółki ORLEN Asfalt serdecznie zaprasza wszystkie dzieci pracowników firmy  do wzięcia udziału w konkursie  plastycznym „Drogi i samochody przyszłości - Moja wymarzona podróż”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku do 15 lat .


Zadaniem uczestników konkursu będzie samodzielne przygotowanie dowolną techniką prac plastycznych w formacie od A4 lub większym, ilustrujących tematykę wymarzonej podróży drogami i samochodami przyszłości. Liczymy przede wszystkim na kreatywność i pomysłowość.

Każda praca będzie oceniana pod kątem spełniania następujących kryteriów: oryginalność pomysłu, zbieżność z tematyką oraz atrakcyjność dla odbiorcy. Ocena uwzględniać będzie również walory plastyczne, artystyczne, estetyczne. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży do 15 roku życia. Prace będą oceniane w 3 kategoriach wiekowych:
- 0-5 lat,
- 6-8 lat, 
- 9-15 lat. 

Na prace plastyczne czekamy do 18 sierpnia 2017 r., które należy przesłać na adres:
ORLEN Asfalt Sp. z o.o. – Biuro Zarządu ul. Łukasiewicza 39, 09 – 400 Płock z dopiskiem „Konkurs plastyczny – Drogi i samochody przyszłości - Moja wymarzona podróż” lub osobiście - Płock, ul. Łukasiewicza 39, budynek CUK/ORLEN Asfalt, III piętro, pokój nr A16/A17.

Wyniki konkursu plastycznego zostaną ogłoszone w terminie do  31 sierpnia 2017 r. Dla Zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody niespodzianki, a wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają drobne upominki.

Warunkiem zakwalifikowania się do konkursu jest dostarczenie – wraz z pracą plastyczną – prawidłowo wypełnionej metryki. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu.

Szczegółowy regulamin konkursowy dostępny jest na stronie internetowej ORLEN Asfalt pod adresem Regulamin Konkursu

Powodzenia!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany ewentualnego terminu podsumowania Konkursu oraz wyłonienia zwycięzców i osób wyróżnionych.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN