• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Asfalt na Międzynarodowej Konferencji w Tallinnie

01-09-2017  


W dniach 27-30 sierpnia w Tallinnie odbyła się konferencja Baltic Road Conference 2017. Jest to największe wydarzenie branży drogowej w tej części Europy, na którym co cztery lata zbierają się najwybitniejsi eksperci z zakresu projektowania i budowy dróg, a firmy mają możliwość w sali wystawowej zaprezentowania swoje aktualne oferty.
W tym roku Centrum Konferencyjne w stolicy Estonii odwiedziło ponad 500 uczestników z 20 krajów. Złotym Sponsorem tegorocznej Baltic Road Conference była nasza spółka, której przedstawiciele wygłosili wykład na temat Low-temperature properties of bituminous binders and asphalt mixtures, natomiast klienci ORLEN Asfalt z rynków nadbałtyckich mogli się spotkać z przedstawicielami spółki na efektownym stoisku wystawienniczym.

Trzy dni konferencyjno–targowe  przepełnione były ciekawymi ekspozycjami, nowościami z branży, możliwością wymiany doświadczeń i wiedzy. Dla ORLEN Asfalt była to doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty handlowej, umacniania wizerunku firmowego, a także idealne miejsce do dialogu, wymiany opinii oraz poznania oczekiwań klientów rynków nadbałtyckich.

Ponadto z myślą o klientach rynków nadbałtyckich przygotowaliśmy angielską i rosyjską wersję Poradnika Asfaltowego, który wśród przybyłych gości cieszył się bardzo dużą popularnością. Przypomnijmy, że jest to jedyne na rynku kompendium wiedzy na temat produktów asfaltowych oraz praktycznych wskazówek ich zastosowania. Poradnik prócz wspominanych przekładów tłumaczony jest również na język rumuński.

IMG_0077-0109.jpgIMG_0096-0109.jpgIMG_0103-0109.jpg 

 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN